Apartament 1+1 për Qira në Rrugën Ferit Xhajko, Tiranë – 600€ | 90 m²

 • 600€
, Rruga 5 Maji

Details

 • Price: 600€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9

Description

Ky është një apartament 1+1 në katin e nëntë dhe të fundit të një ndërtese në Rrugën Ferit Xhajko, Tiranë, për qira me çmimin prej 600€ në muaj. Ai ka një sipërfaqe totale prej 90 m² dhe një sipërfaqe të brendshme prej 50 m².
• Sipërfaqja neto është 50 m²
• Sipërfaqja bruto është 90 m²
• Ndodhet në katin e nëntë të ndërtesës
• Ka 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo
• Është i përshtatshëm për çiftin e re ose personat e vetëm
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

 • Address Rruga 5 Maji
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact