💥EKSKLUZIVE 💥JEPET ME QERA ZYRE 422M2 PAMJE 360` NGA TIRANA 28000 EURO STADIUMI AIR ALBANIA

 • 28.000€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi,

Details

 • Price: 28.000€
 • Size: 422 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 15
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

💥EKSKLUZIVE 💥
🏠 JEPET ZYRE ME QERA
~ PRIVATE FL
◽ OPEN SPACE
~TARACE PERSONALE
📍 STADIUMI AIR ALBANIA
📐 422M2
~PAMJE 360’ , 5.5 M LARTESI
⬆ KATI 24 ASHENSOR PRIVAT
🏙 NDERTIM I RI , ADMINISTRIM ME ROJE DHE KAMERA 24H

CMIMI: 28.000€ BOSH
E MOBILUAR CMIM I DISKUTUESHEM

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS