🏡SHITET APARTAMENT 1+1+ KUZHINË NË ALI DEM,TIRANË

 • 88.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

🏡SHITET APARTAMENT 1+1+ KUZHINË NË ALI DEM,TIRANË

 

🏷️Çmimi:  88.000 euro

 

📐 Sipërfaqe: 58 m2

 

 

📍Vendndodhja : Ali Dem

 

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 4  të një banimit në një pallat egzistues, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit ,  dhoma e gjumit dhe tualeti

 

 

➖Tipologjia 1+1

🛋️ 1 Ambient ndenje  + gatimi

🛏️ 1 Dhomë gjumi

🛀 1 Tualet

🚪 1 Korridor

 

📌 Apartamenti është I ri, i sapo restauruar

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme .

 

 

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

ALDO DOKA

☎️ 0697032244

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta