🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË VALIAS, TIRANË.

 • 1.400€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Valias, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Valias, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 280 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË VALIAS, TIRANË.

 

🏷️Çmimi: 1400 euro/muaj

 

📐Sipërfaqja: 280 m2

 

📍Vendndodhja:Pranë rrethrrotullimit të Bathores

 

🚪 Prona ndodhet në katin përdhe

 

📌Ambienti është I investuar dhe gati për përdorim, organizohet nga  1 hapësirë, 1 depo dhe 2 tualete ka një lartësi prej 2.20 m përdoret për mori  aktivitetesh si zyra , magazine,market etj

 

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Pozicionohet buzë rruge dhe është shumë lehtë i aksesueshem.

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

GERI LUSHA

☎️ 0697032241

 • Address Valias, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta