🏡 JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ÇIPAJT,VLORË

 • 300€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697066661

Description

🏡 JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1
TE ÇIPAJT,VLORË

🏷️Çmimi i qiras: 300 Euro/muaj
📐Sipërfaqe: 110 m2

📍 Vendndodhja: Rruga Gjergj Arianiti,Vlore

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 7- të banim, me orientim Jug-Lindje. Organizohet nga korridori shpërndarës në ambienti I ndenjes+gatimit , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

➖Tipologjia 2+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Ballkon

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
☎️ +355 697066661
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare