🏠SHITET APARTAMENT 1+1, KAMËZ, TIRANË

 • 44.850€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 44.850€

Details

 • Price: 44.850€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

🏠SHITET APARTAMENT 1+1, KAMËZ, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 650 euro/m2

 

📐 Sipërfaqe :69 m2

 

📍Vendndodhja: Kamëz ,pranë Ullirit ,Tiranë.

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor që bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes+ këndin e gatimit , në 2 dhomat e gjumit dhe tualetin.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të ri.

 

📌Prona pozicionohet në një zonë të mirë të kryeqytetit.

 

🚪Organizimi

🛋️ 1 Ambient ndenje+gatimi

🛏️ 1 Dhomë  gjumi

🛀 1 Tualet

🖼️ 1 Ballkon

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.
Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt
dhe sherbime te shumellojshme si : palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ

☎️ 📲0688000969

 • Address Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta