🆕 🔥SHITET TOKË -ARË NË PANAJA,VLORË.

  • 20€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 20€

Details

  • Price: 20€
  • Size: 4933 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

🆕 🔥SHITET TOKË -ARË NË PANAJA,VLORË.

✅ Sipërfaqe totale 4.933 m2
✅ Çertifikatë Pronësie
✅ Lloji i pasurisë: Arë.
✅ Çmimi: 20 EURO/ m2 .

Toka ndodhet në një pozicion tepër strategjik dhe të zhvilluar.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

  • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare