vile

 • 300.000€
7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Rruga Naim Frasheri, Tirana Municipally, Tirana Central Albania, 1051, Albania
shitje

vile

7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Rruga Naim Frasheri, Tirana Municipally, Tirana Central Albania, 1051, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692037502

Description

Vila ndodhet ne hyrje te rruges Naim Frasheri nga ana e rruges se kavajes. eshte e paisur me certifikate pronesie
.Vila ka truall 145m2 dhe 120m2 ndertim te organizuar ne dy kate.Ne katin perdhe me dhome ndenie,gatim dhe ngrenie, nje dhome gjumi ose studio dhe nje banje dite. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi dhe nje banje. Vila eshte e orienruar jug -veri.Ne oborrin ne hyrje ka vend per parkimin e nje makine.
Vila eshte e paisur me oxhak me dru ne dhomen e ndenies dhe ka kondicionere ne cdo dhome. Gjithashtu este e paisur me sistem alarmi dhe gjenerator.
Vila eshte e rikonstruktuar ne vitin 2010 .

Cel. : 0692037502

 • Address Rruga Naim Frasheri, Tirana Municipally, Tirana Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit

Contact Information

View Listings
Katrina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Katrina
 • Katrina