Apartament 2+1 Liqeni i Thate

 • 145.700€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament 2+1 Liqeni i Thate

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 145.700€

Details

 • Price: 145.700€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355686511111

Features

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.
Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 123.44 m2, faze suvaje.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
Ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

 • Address Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania