Immo Albania

Bulevardi Bajram Curri, Tirane

About Immo Albania

Immoalbania është një agjenci e pasurive të patundshme që ju garanton profesionalizmin, mbështetjen dhe cilësinë.

Ne e kuptojmë se blerja më e mirë është një hap i rëndësishëm në jetën tuaj dhe prandaj besimi dhe bashkëpunimi janë fjalët kyçe në moton e kompanisë sonë.

Agjentët tanë janë gjithmonë të gatshëm të dëgjojnë nevojat dhe shqetësimet tuaja dhe ju këshillojnë në çdo moment.

Rezultati? Ju bleni, shisni dhe merrni me qira në mënyrën më të lehtë.

 • 80.200€

Shitet super apartament 2+1+2 ne Durres

 • 80.200€
Qender, Durres
 • 3 Rooms
 • 105
 • 3 Kati

 • 00355686511111
  • 800€

  Jepet me qira ambient biznesi tek Rruga e Elbasanit

  • 800€
  Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 76
  • 0 Kati

 • 00355686511111
  • 285.000€

  Apartament 3+1 ne Rruga e Kavajes.

  • 285.000€
  Rruga e Kavajës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 4 Rooms
  • 160
  • 15 Kati

 • 00355686511111
  • 80.200€

  Shitet apartament 2+1+2 ne kompleksin me inovativ ne Durres

  • 80.200€
  Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 3 Rooms
  • 107
  • 3 Kati

 • 00355686511111
  • 400€

  Jepen me qira ambiente tregtare tek kompleksi Green City

  • 400€
  Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Fushë (Mëzez), Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 82
  • 0 Kati

 • 00355686511111
  • 148.800€

  Shitet Apartament 2+1 Rr. Kavajes 1020 euro m2 , parkimi 18.000 euro

  • 148.800€
  Rruga e Kavajës
  • 3 Rooms
  • 127
  • 9 Kati

 • +355686511111
  • 129.000€

  Shitet apartament 2+1, Rruga Siri Kodra.

  • 129.000€
  Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 3 Rooms
  • 92
  • 2 Kati

 • 0686511111
  • 117.300€

  Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Zogu i I

  • 117.300€
  Rruga Papa Kristo Negovani, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 2 Rooms
  • 63
  • 1 Kati

 • 00355686511111
  • 205.550€

  Shitet apartament 2+1+2 ne nje super kompleks prane Qendres se Tiranes

  • 205.550€
  Rruga Papa Kristo Negovani, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 3 Rooms
  • 111
  • 2 Kati

 • 00355686511111
 • Compare listings

  Compare