Zyre spacioze per qira ne Zog te Zi

 • 1.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Zogu i Zi, te Ring Center, disponojme per qira ambient per zyre, me siperfaqe 132 m2, kati i 5 me ashensor
1.000 Euro ne Muaj (neto)
Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe verande
Ambienti eshte totalisht i investuar, eshte i shtruar i gjithi me parket dhe ka kondicioner
0696750109

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari