Zyre per qira te Komuna e Parisit, Kristal Center

 • 800€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Komuna e Parisit, Kristal Center, disponojme per qira ambient per zyre, me siperfaqe 1116 m2, kati i 2 me ashensor
800 Euro ne Muaj (neto)
Organizohet ne 4 ambiente pune, 2 tualete, ballkon dhe korridor
Ambienti ofrohet bosh, ka 3 kondicionere dhe eshte i shtruar i gjithi me parket
Orientimi: Jug-Lindje

 • Address Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari