Zyre per qira te Gener 2, kompleksi Jordan Misja

 • 450€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Rruga Jordan Misja, kompleksi Gener 2, disponojme per qira ambient per zyre, me siperfaqe 107 m2, kati i 7 me ashensor
450 Euro ne Muaj (neto)
Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe korridor
Ambienti ofrohet vetem me k/bufe dhe me kondicioner
0696750109

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari