Zyre per qira te blv Gjergj Fishta, afer Gjykates se Rrethit

 • 450€
7 Ekspozita / Gjykata, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
7 Ekspozita / Gjykata, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit,, disponojme per qira ambient per zyre, me siperfaqe 80 m2, kati i 2 pa ashensor
450 Euro ne Muaj
Organizohet ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe korridori shperndares
0696750109

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari