Zyre per qira ne Myslym Shyr, te fusha e tenisit

 • 400€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira ambient per zyra, ne Myslym Shyr, me siperfaqe 88 m2, kati i 2 ne nje shtepi private
Organizimi: 3 ambiente pune, korridor shperndares, ballkon dhe tualet
400€/Muaj
0696750109

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari