Zyre Per Qira Mbrapa Kullave Binjake

 • 1.500€
, Bulevardi Deshmoret e Kombit

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 168 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, mbrapa kullave Binjake, jepet per qira ambient zyre.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 168 m2.
Organizohet ne:

4 Dhoma
1 Tualet
Ballkon

Zyra ka orietim jug. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te favorizuar per zhvillimin e aktiviteteve te biznesit.
Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Bulevardi Deshmoret e Kombit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj