Zyre per qira afer stadiumit Air Albania

 • 800€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Afer stadiumit Air Albania, ne rrugen Dervish Hima, disponojme per qira ambient per zyre, me siperfaqe 100 m2, kati i 2 me ashensor
800 Euro ne Muaj
Garazh i perfshire ne cmim
Organizohet ne 3 ambiente pune, 1 tualet, korridor shperndares dhe ballkon
0696750109
 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari