Zyre per qira 10 m2 te Kika 2

 • 800€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Komuna e Parisit, te kompleksi Kika 2 i ri, disponojme per qira ambient per zyre, me siperfaqe 100 m2, kati i 2 me ashensor
800 Euro ne Muaj (neto)
Organizohet ne 3 ambiente pune, kuzhine me vete, 2 tualete, ballkon dhe korridori shperndares
Ambienti eshte totalisht i investuar, eshte i shtruar i gjithi me parket dhe ka sistem chiller.
Orientimi: Perendim
0696750109

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari