Zyre me qira te Stadiumi Dinamo ne Tirane

 • 350€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te Stadiumi Dinamo ne Tirane

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Stadiumi Dinamo, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 65 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Zyra organizohet ne 2 ambiente, tualet dhe ballkon i mbyllur. Jepet vetem me k/bufe, shtruar me parket dhe kondicioner ne te dyja ambientet.
Jepet me qira 350 Euro ne muaj
 • Address Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME