Zyre me qira te Rruga Sami Frasheri ne Tirane

 • 650€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te Rruga Sami Frasheri ne Tirane

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Sami Frasheri, prane piceri Era, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 65 m2, kati i 1 i nje pallati ekzistues. Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente pune, tualet dhe ballkon.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qira 650 Euro ne muaj

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME