Zyre me qira te rruga e Kavajes, prane Square 21

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te rruga e Kavajes, prane Square 21

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Kavajes, prane Square 21, jepet me qira zyre, me siperfaqe 85 m2, kati i 7 me ashensor. Ambienti eshte i investuar dhe ndodhet ne nje nga ndertimet me te fundit dhe me cilesi te larte. Zyra organizohet ne 2 ambiente pune, tualet, korridor dhe ballkon.

Jepet me qira 500 euro ne muaj

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia