Zyre me qira te Rruga e Elbasanit ne Tirane

 • 330€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te Rruga e Elbasanit ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Elbasanit, prane ETC, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 70 m2, kati i 4 ne nje pallat ekzistues. Zyra organizohet ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2 ballkone. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Jepet me qira 40,000 Leke ne muaj

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME