Zyre me qira te Kompleksi Panorama ne Tirane

 • 300€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te Kompleksi Panorama ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kompleksi Panorama, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 70 m2, kati i 1 me ashensor. Zyra organizohet nga 2 ambiente pune, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner ne te dyja dhomat.

Jepet me qira 300 Euro ne muaj

 • Address Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME