Zyre me qira te Kompleksi Halili, Selvia

 • 300€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te Kompleksi Halili, Selvia

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Selvia, Kompleksi Halili, jepet me qira zyre, me siperfaqe 98 m2, kati i 5 ne pallat te ri me 2 ashensor. Zyra eshte e organizuar nga 3 ambiente pune, tualet korridor dhe ballkon. Orientimi Lindje.

Jepet me qira 300 Euro ne Muaj

 • Address Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia