Zyre me qira te Kompleksi Fiori di Bosco ne Tirane

 • 350€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te Kompleksi Fiori di Bosco ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, Brenda kompleksit Fiori di Bosco, jepet me qira ambient per Zyra, me siperfaqe 80 m2. Zyra ndodhet ne katin e 2 me ashensor dhe ka 2 ambiente pune, 2 ballkone dhe 1 tualet. Ambienti eshte me punime cilesore dhe eshte i shtruar me parket.

Jepet me qira 350 Euro ne muaj

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME