Zyre me qira te 21 Dhjetori, rruga Frosina Plaku

 • 350€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 dhjetori
qera

Zyre me qira te 21 Dhjetori, rruga Frosina Plaku

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 dhjetori
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Frosina Plaku, prane shkolles Naim Frasheri, jepet me qira zyre, ka nje siperfaqe prej 90 m2, e pozicionuar ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar. Ofrohet bosh, vetem me k/bufe. Zyra eshte e organizuar nga 3 ambiente pune, tualet dhe ballkon.

Jepet me qira 350 Euro ne Muaj

 • Address 21 dhjetori
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia