Zyre me qira te 21 Dhjetori, afer Mullirit te Vjeter

 • 300€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te 21 Dhjetori, afer Mullirit te Vjeter

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

21 Dhjetori, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qira zyre, me siperfaqe 50 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Zyra organizohet nga korridori, 2 ambiente pune, tualet dhe ballkon. Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme pasi ka akses ne rruge kryesore. Jepet me qera bosh, vetem me k/bufe dhe kondicioner

Jepet me qira 300 euro ne muaj

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia