Zyre me qira te 21 Dhjetori afer Hotel Mondial ne Tirane

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira te 21 Dhjetori afer Hotel Mondial ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

21 Dhjetori, prane hotel Mondial, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 75 m2, kati i 3 me ashensor. Zyra organizohet nga 2 ambiente dhe 1 ballkon. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner ne te dyja dhomat. Jepet bosh.
Paradhenie: Qiraja e muajit te pare, qiraja e muajit te fundit dhe nje garanci

Jepet me qira 400 Euro ne muaj

 • Address Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME