Zyre me qira ne Myslym Shyri

 • 650€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0693741078

Description

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne nje nder zonat me te kerkuara per biznes, disponojme zyre me qira. Siperfaqja e zyres eshte 98 m2 dhe eshte e organizuar nga 3 ambiente pune, ballkon dhe dy tualete. Ndodhet prane ish ekspozites, ne katin e 8 ne pallat te ri me ashensor.

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anita
 • Anita