Zyre me qira ne Myslym Shyri ne Tirane

 • 550€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira ne Myslym Shyri ne Tirane

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Myslym Shyri, prane Trendafilit te Bardhe, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 95 m2. Ambienti ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet nga 3 ambiente pune, 2 tualete dhe ballkon. Zyra eshte e rikonstruktuar me punime gipsi, shtruar e gjitha me parket dhe me kondicioner. Ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Jepet me qira 550 Euro ne muaj Neto

Kusht 1 qera 2 garanci

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME