Zyre me qira ne Bllok te Kafe Roma

 • 320€
5 Blloku, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qira ne Bllok te Kafe Roma

5 Blloku, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Bllok, Pallatet Agimi, prane Kafe Roma, jepet me qira zyre, me siperfaqja 50 m2, kati i 4 pa ashensor. Organizohet nga 2 ambiente pune, tualet dhe ballkon. Zyra eshte e shtruar e gjitha me parket dhe jepet bosh vetem me k/bufe. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Jepet me qira 320 euro me taksa te perfshira

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia