Zyre me qera tek shkolla e baletit ne Tirane

 • 290€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera tek shkolla e baletit ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 290€

Details

 • Price: 290€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Tek Shkolla e Baletit prane rruges  Petronini Luarasi jepet me qera ambient dyqan. Siperfaqe 50 m2. kati 1, bosh ,Gjendet ne nje zone shume te favorshme. I pershtatshem per zyra , agjensi sherbimes dhe reklamimesh, berber , parukeri , exchange , tabaco shop, servis celularesh .

Cmimi 290 euro

 • Address Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal