Zyre me qera tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, kopeshti zoologjik
qera

Zyre me qera tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, kopeshti zoologjik
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Prane Kopeshtit Zoologjik, jepet me qera Zyre, me siperfaqe 140 m2, kati 2 pallat i ri me ashensor. Zyra eshte e organizuar nga 3 ambjente 2 tualete dhe ballkon, bosh, me kondicioner. Post parkimi te perfshire ne cmim.

Jepet me qera 500 Euro Neto ( pa taksa)

 • Address kopeshti zoologjik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME