Zyre Me Qera Tek Jordan Misja

 • 240€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre Me Qera Tek Jordan Misja

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Tek Jordan Misja, rruga e Burgut jepet zyre me qera, ne pallat te ri. Siperfaqe 155 m2, kati 0 45 m2, kati 2 110 m2, 2 banjo, ballkon. Ambienti eshte e mobiluar dhe eshte i pershtatshme dhe per banim.

Jepet me qera 240 euro/30 000 leke

 • Address Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal