Zyre Me Qera Te Tajvani ne Tirane

 • 400€
9 Qender, Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre Me Qera Te Tajvani ne Tirane

9 Qender, Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Shallvaret, jepet Zyre me qera, siperfaqe 100 m2, kati 2 ne nje pallat egzistues, bosh. Zyra organizohet ne 4 ambjente pune, koridori, tualeti dhe ballkoni. Orientimi lindje.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj

 • Address Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME