Zyre me qera te Rruga e Elbasanit ne Tirane

 • 300€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Elbasanit, prane kopshtit Nr.41, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 97 m2. Zyra ndodhet ne katin e 7 me ashensor dhe organizohet nga 2 ambiente pune, 2 veranda dhe 1 tualet.
I pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Jepet me qira 300 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME