Zyre me qera te Rruga Bardhyl ne Tirane

 • 230€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera te Rruga Bardhyl ne Tirane

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 21 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Bardhyl, prane Harli Kafe, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 21.6 m2. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, por te mirembajtur. Zyra eshte e restauruar se fundmi, shtruar me parket, dyer dhe dritare te reja, tualet teresisht i ri. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre noterie, finance, studio arkitekture, programimi, etj,.

Jepet me qira 230 Euro ne muaj

 • Address Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME