Zyre me qera te 21 Dhjetori ne Tirane

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera te 21 Dhjetori ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, prane Abi Bank, jepet me qira ambient per Zyra, me siperfaqe 87 m2, kati i 6 ne nje pallat te ri me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente, ballkon dhe 1 tualet. Ambienti eshte i investuar, shtruar i gjithi me parket dhe 3 kondicionere. Jepet bosh.

Jepet me qira 450 Euro ne muaj

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME