Zyre me qera ne Bllok pran shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane

 • 600€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera ne Bllok pran shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bllok, prane shkolles Deshmoret e Lirise, jepet me qera Zyre me siperfaqe 106 m2, kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Zyra eshte e organizuar nga 4 ambjente, 2 tualete, 2 korridore dhe ballkon, i gjithe i shtuar me parket. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 600 Euro ne muaj neto

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME