Zyre me qera, Bllok

 • 300€
, Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 20 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Jepet zyrë me qera në një nga zonat elitare të kryeqytetit, në Bllok. Zonë mjaft e frekuentuar dhe shumë afër institucioneve të rëndësishme arsimore, shoqërore dhe tregtare.
Zyra ka një sipërfaqe prej 20 m2, e organizuar në ambjent + tualet. Ndodhet në katin përdhe.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting