Zyre me qera

 • 8€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 8€

Details

 • Price: 8€
 • Size: 270 m²
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Zyrë me qera-Tiranë
Ofrojmë me qera zyrë në Bllok, në një zonë të kërkuar dhe që krijon të gjitha facilitetet e nevojshme. Me një sipërfaqe prej 270m2. Zyra ndodhet në katin e 5 të një godine me ashensor. Zyra është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i qerasë 8 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting