Zyre me qera

 • 800€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera

, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692083030

Description

Zyrë me qera tek Rruga e Kavajës, Tiranë.
Ofrojmë me qera zyrë me sipërfaqe prej 100m2. Zyra jepet me qera bosh, ndodhet në katin e 3 të një pallati të mirë administruar me ashensor. Në cmim është i përfshirë dhe një garazhd i mbyllur me qepen.
Cmimi i qerasë 800 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting