Zyre me qera

 • 700€
, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera

, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë ambjent zyre me qera me sipërfaqe 120m2. Zyra është e organizuar në 3 ambjente dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Zyra është e përshtatshme për biznese të ndryshme.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting