📌OKAZION, Zyre ideale per qera vetem 480 euro tek Fakultetit Juridik

 • 480€
Premium qera
5 Blloku, Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Premium qera
5 Blloku, Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 480€

Details

 • Price: 480€
 • Size: 50 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355682420816

Description

Area: Milto Tutulani Street

Ideal office for Rent at just 480euro, 50 m2. 1st floor. Huge double glazed windows overlooking the Milto Tutulani Street, just 10 meters away from the Faculty of Law. Office is air conditioned and it features a small toilet that has a shower set as well.
Buzzing and stylish neighbourhood.

Zona: Rr Milto Tutulani

Zyre ideale per qera vetem 480euro, siperfaqe totale 50m2. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re. Ka qasje panoramike ne rrugen Milto Tutulani, me fasade dopio xham, 10 m larg Fakultetit Juridik. Me kondicioner si dhe me tualet te vogel qe permban dhe pajisjen e dushit.

Zona teper aktive dhe moderne
Cel. : 00355682420816

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Patron Accommodations

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Patron Accommodations
 • Patron Accommodations