Jepet me qera per Zyre Elitare

 • 1.300€
Premium qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania
Premium qera

Jepet me qera per Zyre Elitare

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 127 m²
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682058220

Description

Rruga “Emin Duraku”, Pallati i Aviacionit
Ambient me siperfaqe 127 m katrore, kati 1, me lartesi 3.5 m, i saporestauruar, ne pallat 4-katesh te ndertuar nga italianet.

I ndare ne 4 ambiente pune ose tre pune dhe nje ambient pushimi.

Zona eshte shume e qete, oborri i pallatit eshte i rrethuar me mur dhe i mbyllur me porte te motorrizuar.

Ambienti ka nje post parkimi te dedikuar brenda oborrit te pallatit.
Vendndodhje e persosur, qe lejon levizjen ne kembe per te arritur kudo.
Mundesi parkimi ne zone ka gjithandej.

Cmimi perfshin taksen 15%

 • Address Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
TiranaAl

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TiranaAl
 • TiranaAl