Zyre 64 m² 700 Euro (Torre Drini)

 • 700€
, Rruga Abdi Toptani, Tirana
qera

Zyre 64 m² 700 Euro (Torre Drini)

, Rruga Abdi Toptani, Tirana
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 64 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682046950

Description

Vendndodhja, Torre Drini.

Siperfaqja totale 64 m2.

Zyra ka nje korridor ku mund te rrije nje sekretare dhe nje banje sherbimi.

Ne zyren me te madhe mund te vendosen lirshem 3 tavolina pune, pervec dollapeve,

Ne dhomen tjeter ka nje tavoline mbledhjesh, por mund te vendoset edhe nje tavoline pune.

Cmimi 700 Euro/muaj

Tel. Kontakti: +355682046950

 • Address Rruga Abdi Toptani, Tirana
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErjonMuharremaj
 • ErjonMuharremaj