Zyre 70m2 – Turdiu Center, Qendra Tiranes

 • 700€
Qender, Turdiu Center

Zyre 70m2 – Turdiu Center, Qendra Tiranes

Qender, Turdiu Center
 • 700€

Details

 • Property ID: 9648
 • Price: 700€
 • Property Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: zyre
 • Property Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0672036033

Description

Zona/Rruga : Qender, Turdiu Center

Jepet Super Ambient me Qera ne Qender te Tiranes per Zyra, te Turdiu Center.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese te re, nder me cilesoret ne kryeqytet.

Ambienti eshte i organizuar ne 2 ambiente plus tualet, siperfaqe 70 m2 , kati 7, pamje panoramike dhe me diell.

Jepet me Qera afatgjate (minimumi 1 vit), ambienti funksionon si Zyre.

Per me shume telefononi ose whatsapp : 0672036033

 • Address Qender, Turdiu Center
 • City Tirane

Compare listings

Compare
arditnika1
 • arditnika1