Zyra komode 2+1 (ne krah te Zeri Popullit)

 • 500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1001-1028, Albanien
qera

Zyra komode 2+1 (ne krah te Zeri Popullit)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1001-1028, Albanien
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699349135

Description

Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I-re (ne krah te Zeri Popullit)

2+1
Sip totale: 70 m2

3 Ambjente komode per zyra, plot drite dhe me hapsire
Me kondicioner, tavoline pune, aparat uji,

(me parket, dyert dhe dritaret jane te reja)

Cmimi 500 Euro neto / muaji

Cel: 0699349135

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1001-1028, Albanien
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Dajana1
 • Dajana1

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dajana1
 • Dajana1