Zone komerciale me qera me pamje nga deti Lungomare, Vlore

 • 265€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 265€

Details

 • Price: 265€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697044721

Description

Zone komerciale me qera me pamje nga deti Lungomare, Vlore

Zone komerciale me qera – Lungomare, Vlore

Zone komerciale me qera me pamje nga deti Lungomare, Vlore. Ambienti ndodhet ne nje zone qe krijon te gjitha facilitetet e nevojshme. Eshte zone e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Hapësira ka një sipërfaqe prej 53 m2 dhe është e pajisur me 1 tualet dhe fasadë xhami. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mireadministruar.
Cmimi i qerase 265 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni! +355 69 629 6018

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Vlora
 • Falcon Vlora