Zgjedhja ideale për apartamentin tuaj të ri –ASL RESIDENCE

 • 107.338€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 107.338€

Details

 • Price: 107.338€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 457 7341

Description

💥Zgjedhja ideale për apartamentin tuaj të ri –ASL RESIDENCE , tek Ish Venue Club, rruga Sadik Petrela.

👉OFROJME PER SHITJE
———————————–
▪2Apartamente me tipologji 2+1
▪Sipërfaqe totale përkatësisht 97.52 m2 dhe 98.49 m2
▪Pozicionuar në katin 3 banim

👉Organizimi:
————–
▪Koridor shpërndarës
▪2 Dhoma gjumi
▪Dhoma e ndënjie bashkë me kuzhinën
▪1 Tualet
▪1 Ballkon

👉Kompleks me 4 godin banimi dhe shërbimi 1, 6 dhe 10 kat . Me 2 dhe 3 kat parkimi nën tokë.
Ndërtim i ri tepër cilësor me sistem kapot, kubature e rregullt, ndriçim natyral.

🎯Zonë gjithmonë me kërkesë të larte për blerje apartamentesh!

————–
💥1100 EUR/M2💥
——————

📲Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin:
+355 69 457 7341
.

#realestate #realestategoals #homedetails #firsthome #homesellers #realestateinvesting #realestateadvice #realestatetipsoftheday #homesellingtips #homeimprovements #firsthomeowners #tiranacity #sellhomes #realestatemarketingtips #realestatecoach #realestatecoaching #shtepi #listedbuilding #tiranaalbania #prona #shitje #shitjeblerjepronash #tiranapost #agjensiimobiliare #agjent #agjensi

 • Address Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal